Lietuvos TB RR čempionatas

Sveiki!

Paskutinis rugsėjo savaitgalis – laikas, kada 80 m bangų ruože susirenka daugiausiai LY‘kų. Sportininkų, DX‘menų, diplomų medžiotojų, WAL‘ų, piliakalnių ar kitokių aktyvatorių. Ir visiems mums ten pakankamai jauku ir linksma. Ir kuo mūsų ten daugiau, tuo smagiau visiems. Kur kitur, jei ne Lietuvos čempionate galėtum išgirsti tiek lietuvių 200 kilohercų juostoje?

Kviečiu visus ir šiais metais įsijungti radijas tą sekmadienį nuo 8 iki 11 val. Lietuvos laiku, kad palaikytumėt mylimą klubą, kad pasimėgautumėt tempu, kad apsidžiaugtumėt išgirdęs seniai pažįstamo kolegos balsą, ir galų gale, kad padėtumėt išsiaiškinti, kas yra tas, kurį vadinsime Lietuvos Čempionu.

Kaip ir kasmet, dalyvių lentynas papuoš iškovoti prizai atskiruose pogrupiuose, nelaužysime ir tradicijų – be apdovanojimų neliks ir geriausią rezultatą pasiekęs veteranas, o visi įskaitiniai dalyviai galės papildyti vimpeliukų kolekcijas.

Jei turite noro ir minčių, kurias Čempionato dalyvių grupes norėtumėte paskatinti įsteigdami savo prizą, nesikuklindami kreipkitės į mane – aptarsime, paskelbsime.

73!

Iki susigirdėjimo!
Mindaugas LY4L

p.s. jeigu kas turi noro, tačiau trūksta techninių galimybių, skambinkite, bandysim surasti sprendimus, padėti. Mano tel. numeris +370 610 15187