KVIETIMAS dalyvauti Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionate 2021

Rugpjūčio mėn. 7 dieną įvyks Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionatas „EU HF Championship 2021“. Varžybos vyks SSB ir CW modomis.

Kviečiame visus norinčius dalyvauti. Šiose varžybose yra nacionalinė įskaita. Vadinasi, kiekvienas dalyvaujantis šiame Europos čempionate atstovauja Lietuvą. 2019 metais 26-ojo Europos trumpųjų bangų radijo ryšių čempionato NACIONALINĘ ĮSKAITĄ LAIMĖJO LIETUVA. Čempionate dalyvavo 1173 dalyvis iš 41 Europos šalies. Padėkokime 94-iems Lietuvos atstovams, kurie užtikrintai įveikė ne tik Rusijos, bet ir dar keturiasdešimties Europos šalių nacionalines komandas. Lietuva Europos TB RR čempionate pirmavo 1996 m., 1998 m. ir 2019 m. (paveikslėlis pateiktas žemiau).

Todėl visi, kurie yra susipažinę su CW ir SSB darbo rūšimis/modomos, yra kviečiami sutelkti jėgas ir prisidėti siekiant įspūdingų pergalių Lietuvos radijo sporto istorijoje. Norintys sužinoti daugiau apie radijo sportą ar išmokti dirbti CW bei SSB modomis, taip pat kviečiami prisijungti prie KTU Sporto ir Sveikatingumo Centro Radijo Sporto.

Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti su dr. Rolandu Žakeliu (LY5AA) el. paštu: rolandas.zakelis@ktu.lt arba tlf: +370-691-44414.

Varžybas organizuoja: Slovenia Contest Club. Oficiali varžybų informacija skelbiama organizatorių puslapyje: http://lea.hamradio.si/scc/euhf/euhfc.htm

LRSF