Iš Lenkijos visi lietuviai su medaliais

Šių metų  balandžio 13 – 15 dienomis Lenkijoje,  Skiernievic  miesto pakraštyje   vyko  sportinės radiopelengacijos (SRP)  Taurės „Skiernievic Cup“ varžybos klasikos rungtyse, kuriose dalyvavo 83  sportininkai (50 jaunimo ir 33 suaugusiųjų)  iš Lenkijos, Lietuvos ir Rusijos.  Lietuvą M16 grupėje atstovavo Šiaulių jaunųjų technikų centro sportininkės –  Miglė Šarpilo ir  Austėja Micevičiūtė; Šiaulių rajono „Lapių medžioklės“ sporto klubo atstovai: Julius Navickas ir Audrius Tamaševičius – V21 grupėje; Algirdas Skudrickas,  Egidijus Navickas  bei Rimantas Basys – V50 grupėje ir  buvę šiauliečiai, Vilniaus  universiteto atstovai: Artūras Žukauskas ir Arūnas Maršalka – V60 grupėje.

Pirmąją varžybų dieną sportininkai startavo 144 MHz  rungtyje. Jaunimo M16 grupėje, įveikusios 8 kilometrų trasą puikiai pasirodė mūsų šalies jaunosios sportininkės: Miglė Šarpilo iškovojo aukso medalį, Austėja Micevičiūtė – bronzą. Sidabro medalis atiteko Lenkijos atstovei Magdelenai Rutkovskai. Puikiai pasirodė ir Lietuvos suaugusieji: A.Skudrickas iškovojo aukso medalį, E.Navickas  ir Julius Navickas – bronzą. Vyriausiųjų dalyvių (V60) grupėje Arūnas Maršalka   iškovojo aukso medalį, o Artūras Žukauskas – sidabrą.

Antroji  varžybų diena   3,5 MHz   rungtyje mūsų šalies sportininkams buvo dar sėkmingesnė. M.Šarpilo, A.Skudrickas ir A.Maršalka  iškovojo aukso medalius, A.Micevičiūtė ir E.Navickas laimėjo sidabrą, o A.Tamaševičius ir Rimantas Basys – bronzą. Šios varžybos Lietuvos sportininkams buvo geras jėgų išbandymas ruošiantis šiais metais vykstantiems pasaulio SRP čempionatams: M.Šarpilo ir A.Micevičiūtė liepos pradžioje dalyvaus 2-ąjame jaunių čempionate Čekijoje, o A.Skudrickas ir Rimantas Basys  rugsėjo pradžioje dalyvaus suaugusiųjų 19 –ąjame  pasaulio SRP čempionate Korėjoje.