II  MISTRZOSTWA  EUROPY w  SPORTOWEJ  NAWIGACJI  SATELITARNEJ

30  czerwca  2007    -     Wilimy   -  Polska

 Limit czasu:     150 min

Klasyfikacja Drużynowa:

(Kat. /K18,K20,K21,M18,M20,M21)

1. POLSKA
2. LITWA
3. ROSJA

                                                                                 Czas                  pk

-----------------------------------------------------------------

Kategoria   K14

   1. Justyna Garczarek                      POL               52:04               6     

   2. Dorota Stankiewicz                     POL                66:44               6     

   3. Iwona Śmigiel                              POL               73:15               5     

Kategoria   K16

1. Joanna Gładkowska                      POL               61:41               7     

   2. Anna Pilarczyk                            POL               62:15                7    

   3. Małgorzata Stankiewicz             POL               76:55                7       

Kategoria   K18

   1. Lena Lekan                                 POL               54:45                8    

   2. Urszula Byrdy                             POL               70:04                8    

   3. Ruta Navickaite                          LTU              123:54               7   

Kategoria   K20

   1. Marlena Wieleba                        POL               68:24                8    

   2. Anna Błażejczyk                          POL               71:43                8    

Kategoria   K21

   1. Magdalena Dura                         POL               75:39                9    

   2. Ekaterina Owczinnikowa            RUS               81:36                9   

   3. Klara Krasuska                          POL               83:33                9    

Kategoria   M14

   1. Jarosław Piela                             POL               50:26                6    

   2. Krzysztof Kmiecik                      POL               52:02                6              

   3. Mateusz Deptulski                     POL               59:35                6    

Kategoria   M16

   1. Mateusz Howis                           POL               58:44                8    

   2. Audrius Skucas                           LTU               59:13                8    

   3. Bartosz Bystry                            POL               67:01                8    

Kategoria   M18

   1. Krzysztof Jakubowski                 POL               58:09                9    

   2. Wojciech Cegiełka                      POL               62:33                9    

   3. Mateusz Rejniak                        POL               66:03                9    

Kategoria   M20

   1. Mateusz Wensław                       POL               56:02                10    

   2. Jacek Morawski                         POL               61:50                10    

   3. Paweł Szymański                         POL               76:39                10    

Kategoria   M21

   1. Aleksander Bernaciak               POL               49:09                11    

   2. Paweł Janiak                               POL               49:58                11    

   3. Ramunas Simanskas                  LTU               53:26                11    

April 27, 2010 (10:37PM)

Search

Contact Info

RSS Feed: